Kare Yapı Elemanları E-Ticaret Hizmetleri
Polisan

Polisan Prof W-AE Akrilik Esnek Su Yalıtımı 5 KG

  • 92500702790
  • TÜKENDİ

Akrilik Esnek Su Yalıtımı Akrilik elastomerik reçine esaslı, güçlü aderans yapısına sahip, tek komponentli yüksek elastikiyete sahip tek bileşenli su yalıtım malzemesidir. Kullanıma hazır ve uygulaması kolaydır. Atmosferik şartlara mukavemeti yüksektir. Zor yüzeylerde çok iyi aderans saglar, üzeri seramik kaplanabilir veya boyanabilir. Akrilik dispersiyon esaslı, güçlü aderans yapısına sahip, tek komponentli UV direnci yüksek, orta yaya trafiğine açık, yüksek elastikiyete sahip su yalıtım malzemesidir. Kullanıma hazır ve uygulaması kolaydır. Atmosferik şartlara mukavemeti yüksektir

792,60
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü

Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli

Yüzey uygulama öncesi kuru olmalıdır. Yüzeyde boya, yağ, zift, cüruf, kür malzemesi gibi yapışmayı engelleyici yabancı maddeler ile gevşek parçalar, çimento, sıva, beton kalıntıları ve tahta takozlar uygulama yüzeyinden uzaklaştırılmalıdır. Uygulama yüzeyi çatlaksız ve kesintisiz olmalıdır. Yüzey terazisinde olmalıdır. Keskin köşe ve kenarlara tamir harcıyla pah yapılmalıdır. Çok nemli / çok sıcak havalarda uygulama yapılmaktan kaçınılmalıdır. 24 saat içinde +5 C altında olacak yüzeylerde uygulanmamalıdır. Nemli yüzeylerde uygulama yapılmamalıdır. Eğer yüzey çok tozuyan yüzey ise PROF U-AP astar ürünü 1’e 7 oranında seyreltilerek astarlanmalıdır. Astarın kuruması beklenmeli daha sonra ana katman uygulamasına geçilmelidir. Astar uygulamasından sonra PROF W-AE rulo veya fırça ile tüm yüzeye 2 kat olarak uygulanmalıdır. 2. kat uygulaması 1. katın uygulamasından 5 - 6 saat sonra önceki uygulamaya dik olarak uygulanmalıdır. Sürekli olarak açık hava koşullarına maruz kalan ve üzerinde gezilmeyen çatılarda üstü kapatılarak güneşten koruma ve estetik bir görünüm kazandırılır.


Kullanım Alanları

Düşey ya da yatay yüzeylerde, eğimli teras çatı üzerinde, banyo, WC ve balkon gibi ıslak hacimlerde, gizli derelerde, balkon ve ıslak hacimlerde, eğimli beton ve sap üzerinde, silo, depo ve binaların dış cephelerinde.


Sarfiyat

Her 1 mm kalınlık uygulamaları için 1-1,50 kg/m²


Kuruma Süresi

4 - 6 saat


Önerilen Uygulama Miktarı

Fırça, rulo.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

MORAVİA
Markalar
Markalar
Toplu siparişeriniz için özel fiyat verilir !
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı