Kare Yapı Elemanları E-Ticaret Hizmetleri
Polisan

Polisan Prof P-CP 2K Tezgah Boyası Beyaz 1 kg

  • 92500702850
  • TÜKENDİ

Tezgah Boyası PROF P-CP eskimiş, yıpranmış mutfak, banyo tezgahlarının ekonomik yenilenmesi için uygulaması kolay çift bileşenli tezgah boyasıdır. Epoksi reçine esaslı yüksek derecede aşınmaya, fiziksel ve kimyasal dirence sahip, kolay temizlenebilen ve sağlıga zararlı herhangi bir madde içermeyen çift bileşenli üründür.

544,92
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü

Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli

Uygulama yapılacak yüzey her türlü yağ, kir, toz ve yüzey atıklarından arındırılmalıdır. Gerekli olduğu takdirde yüzeyin tüm yağ ve kirden temizlenebilmesi için yağ çözücüleri ile temizlenmesi gereklidir. Yüzeyin tamamen temizlendiği ve tam anlamıyla kuru olduğundan emin olunduğunda astar uygulamasına geçilmelidir. Beton, mermer, granit, ham ahşap, fayans, seramik ve buna benzer tüm yüzeyler, epoksi esaslı solventsiz astar ile astarlanmalıdır. B bileşeni (1 ölçek), A bileşeni (4 ölçek) üzerine eklendikten sonra düşük hızlı (en fazla 400 dev/dk) elektrikli bir karıştırıcı ile homojen bir renk elde edilinceye kadar 2-3 dakika karıştırılır. Karışım hazırlanan yüzeye fırça veya epoksi rulo yardımı ile yaydırarak uygulanmalıdır. Eğer kalınlık isteniyorsa 2. kat uygulama ilk katın yüzey kuruması gerçekleştikten sonra yapılmalıdır. Katlar arası kuruma süresi 18 - 24 saati bulur. Tam sertleşme ve fiziksel, kimyasal dayanıma 7 günde geçer.


Kullanım Alanları

Eski mutfak ve banyo tezgahlarında dekoratif amaçlı, mermer, granit, porselen, kuvars, ahşap, beton gibi yatay yüzeyler, laboratuvarlar, gıda, kimya, ilaç vb. sektörlerin tezgahlarında, ham ahşap yüzeylerde.


Sarfiyat

0,6 - 1 kg/m² (Tek kat uygulamalar için)


Kuruma Süresi

18-24 saat


Önerilen Uygulama Miktarı

Fırça, polyester rulo, epoksi rulo.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

MORAVİA
Markalar
Markalar
Toplu siparişeriniz için özel fiyat verilir !
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı